Hvem er vi?

Komon-Stageway har et kjerneteam med lang erfaring fra eventbransjen og norsk næringsliv. Vi bruker kvalifiserte underleverandører på mange områder, men har alltid egne ansatte i nøkkelposisjoner.

Morten Paus – Daglig leder


Telefon: +47  416 52 716 – morten@komon-stageway.no


Knut Meiner – Seniorrådgiver og styreformann

Telefon: +47  907 53 340 – knut@komon-stageway.no


Arne Svare – Seniorrådgiver


Telefon: +47  922 67 217 – arne@komon-stageway.no


Mats Larsson – Produsent

Telefon: +47  911 23 600 / +46  735 044 060 – mats@komon-stageway.no


Sissel Sare – Senior konsulent

Telefon: +47  906 66 733 – sissel@komon-stageway.no


Marianne Guttormsen – Prosjektleder

Telefon: +47  450 01 704 – marianne@komon-stageway.no


Kristin Haug – Prosjektleder

Telefon: +47  959 32 353 – kristin@komon-stageway.no


Ida Braathen – Prosjektkoordinator

Telefon: +47  906 33 079 – ida@komon-stageway.no